Více jak 10 let praxe ve fotografování koní!

Od roku 2010 se věnuji fotografování koní v České republice i v zahraničí. Fotografovala jsem jezdecké akce jako je White Turf, FieraCavalli, Friends Fest, ProRodeo Tour, National Finals Rodeo, World Series Team Roping, American Miniature Horse Championship, Národní přehlídka Shagya Arab, Gill Polo, Rudolfův pohár, Evropský pohár žokejů, nebo třeba Český skokový pohár. Bylo mi též ctí fotografovat na místech jako je například Majestic Horses, Troyan Stables, Yeguada Paco Martí, Equitom, NH Kladruby, Hřebčín Slatiňany, Farma Ptýrov, DS Darhorse a také Veterinární klinika Heřmanův Městec.

Fotografování psů v exteriéru i v ateliéru!

Od roku 2017 se věnuji fotografování psů v ateliéru i v exteriéru. Fotografovala jsem pro značky jako je Platinum Natural, Baštíto, Chiweto, Funky Dog, Doglover, Nugo, Sharebag, Běhejme a pomáhejme útulkům a Nadace na Ochranu zvířat. Již tradičně je možné se s Ateliérem pro psy seznámit osobně vždy v dubnu každého roku, a to na veletrhu For Pets v PVA Letňany.

Výuka fotografování koní po celé ČR!

Od roku 2015 vyučuji fotografování koní v České republice i v zahraničí. Učila jsemsvé klienty fotografování koní ve spolupráci s NH Kladruby, JS Maneo, Farma v Podještědí, Pony farma Zelené údolí, Ranch Eldorado, Farma a minimlékárna Tehov a také s Nadací na ochranu zvířat.