Spolupráce v projektu Fotíme psy je nastavena tak, že Tě propojím s klientem, kterého předem domluvím do Tebou vybrané lokality (buď v blízkosti Tvého bydliště, nebo práce, či jiné Tobě blízké lokality bez doplatku za dopravu, nebo v dojezdové vzdálenosti s doplatkem za dopravu, jehož výši si předem stanovíš) v termínu, který bude vám oběma, tedy Tobě i klientovi, vyhovovat.

Ty během nejdéle hodinové setkání s klientem pořídíš fotografie pejska dle předem daného zadání. Kompletní pořízenou sadu fotografií ve formátu souboru RAW následně nahraješ na jedno zvolené online úložiště (Úschovna.cz, nebo Posílej.cz) a odkaz na zásilku mi zašleš. Po stažení a kontrole kompletní pořízené sady fotografií Ti vyplatím honorář na Tvůj bankovní účet.

Já klientovi z těchto fotografií připravím náhledovou galerii fotografií, ze které si vybere fotografie k následné úpravě. Vybrané fotografie klientovi upravím, nahraji na online úložiště (Posílej.cz) a zašlu mu je ke stažení, stejně tak jako Tobě.

Máš chuť se do našeho sehraného týmu fotografů psů přidat? Vyplň právě teď přihlášku níže a obratem obdržíš návrh smlouvy k nahlédnutí a další detaily k započetí naší spolupráce při fotografování psů.