Jarka Poláčková

Jarka Poláčková

"Focení pro mě bylo nejdřív jen občasné odreagování. Ale čím více zvířata fotím, tím více mě to baví. To, čeho chci ve fotografii dosáhnout, je zachycení jedinečného okamžiku a uchování vzpomínky na všechny Vaše zvířecí parťáky."

- fotografuje psy od Veltrus až po Rudnou a v okolí -


Kateřina Hejretová

Kateřina Hejretová

"Fotografování je mým koníčkem, ke kterému mě vlastně přivedl můj věrný fotomodel australský ovčák Lakýsek. Fotografování se věnuji už delší dobu. V posledních třech letech jsem na sobě začala hodně pracovat a posouvat se dál. Focení pro mě představuje spojení dvou věcí, které miluji - lásku ke zvířatům a k samotnému fotografování. Mým cílem je zachytit atmosféru, která vytváří kouzlo daného okamžiku. Okamžiku, ke kterému se bude možné kdykoli vrátit."

- fotografuje psy ve Slaném a v okolí -


Klára Brůnová

Klára Brůnová

"Každý z nás asi někdy držel fotoaparát v ruce. Někdo si říkal, že to je práce snů a někdo to měl jen jako koníčka bez nějakých budoucích vidin. A pak je tu Klára. Svého času účetní junior, co si dálkově dodělávala bakaláře a do toho jen tak fotila. Náhle se z focení stala práce na živnost. Teď (i s titulem) je už jen a pouze čistokrevná fotografka, která dbá na to, aby focení proběhlo v klidu, nikam se nespěchalo a všichni si to užili. A protože má ráda výzvy, zkusí splnit každé Vaše přání."

- fotografuje psy v Jičíně, v Jablonci nad Nisou a v okolí -


Klára Muzikantová

Klára Muzikantová

"Jsem otevřená všem možným nápadům a klientům s jakýmkoli zvířecím miláčkem. Fotím zhruba 10 let a z toho se již dva roky intenzivně posouvám dál a pracuji na sobě. Nebojím se jakékoli výzvy, ať je sebešílenější a hned se pro ni nadchnu."

- fotografuje psy v Olomouci a v okolí -


Luboš Šlapanský

Luboš Šlapanský

"Jsem fotograf na volné noze. Moje začátky s fotografováním sahají do roku 2008, kde jsem převážně fotil sportovní akce a reportážní fotografie. Následovalo období fotografování modelů ve studiu. Tato práce mě však neuspokojila tolik jako fotografie v přírodě. Začal jsem také častěji fotit na kinofilmovou zrcadlovku a černobílý film, kde jsem si vyvolával negativy i pozitivy. Zvláštní kouzlo těchto fotografií se mnou zůstalo dodnes. V nedávné době jsem se rozhodl restartovat své portfolio a zaměřit se na fotografie zvířat, a to převážně koní, psů a reportážní fotografie z akcí."

- fotografuje psy v Brně a v okolí -


Markéta Sýkorová

Markéta Sýkorová

"Jsem fotografka a grafická designérka. Fotografii a grafickému designu jsem propadla na střední škole, kde jsem studovala Filmovou a televizní tvorbu. Focení je pro mě nejen prací, ale také vášní a zábavou. A proč se věnuji (mimo jiné) focení psů? Již od dětství miluji zvířata, pracovala jsem v psím útulku, takže k focení pejsků mě to táhlo tak nějak vždy. Sama mám doma malého rošťáka Jacka Russell teriéra, kterého je opravdu umění vyfotit. Na něm se dá skvěle natrénovat trpělivý přístup a je ukázkou toho, že i nevycvičený pejsek může mít krásné fotky."

- fotografuje psy v Praze a v okolí -


Martin Buchtelík

Martin Buchtelík

"Jako kluk jsem sbíral pohledy koní, lepil si je do sešitu, byl fascinován jejich krásou a majestátností. Po mnoha letech jsem si tento sen splnil. Pořídil jsem si koně. A jak jsem sledoval jeho krásu zatoužil ji zachytit stejně krásně jako byly tehdy ty koně na pohlednicích. Koupil jsem si zrcadlovku a - ono to samo nefotilo! Moje fotky ani zdaleka nevypadaly jako ty v mém sešitu. A tak jsem začal pátrat po kurzech, videích a knížkách. Přečetl jsem jich mnoho, viděl spoustu videí, absolvoval kurzy a - ono to najednou šlo! Moje fotky zpočátku nevypadaly tak skvěle, ale cítil jsem, že jsem na správné cestě. Uplynulo dalších několik let focení a teď jsem tu. A věřím, že se mi podaří zachytit ten jedinečný a neopakovatelný okamžik v čase a s ním i krásu vašich čtyřnohých miláčků."

- fotografuje psy na Praze 9 a v okolí -


Martina Burianová

Martina Burianová

"Fotografování je pro mě nejen mou každodenní náplní, ale zároveň i velkou vášní, ve které mohu naráz skloubit všechny činnosti, které tolik miluji a tím je práce se zvířaty, cestování, objevování nových míst a také seznamování se s novými lidmi. Navíc ráda lidem, jako jsi Ty, plním jejich tajná přání o krásných fotografiích jejich nejbáječnějších čtyřnohých parťáků." 

- fotografuje psy v Náměšti nad Oslavou a v okolí, upravuje fotografie -


Pavel Míček

Pavel Míček

"Dobrá fotka je vaše osobní rozhodnutí. Fotografie je neměřitelná. Je to nálada, emoce, atmosféra... Nejsem ani tak fotograf, jako nadšenec. Miluji fotografování a stejně tak techniku k tomu určenou. Od chvíle přijetí faktu, že lze používat padesát let staré objektivy na nejmodernější bezzrcadlovce a to vše sladit pod systémem Sony, jsem tomuto koníčku propadl absolutně. A mám dětskou radost z každé (podle mne) vydařené fotky."

- fotografuje psy v Praze a v okolí -


Renata Brožáková Balázsová

Renata Brožáková Balázsová

"Mojí největší vášní je fotografování a zvířata. Ve svých fotografiích se snažím zachytit jedinečný okamžik Vás i Vašeho čtyřnohého parťáka, protože pomocí fotografie nám tyto chvíle zůstávají napořád. Zachycení těchto okamžiků je i pro mě největší odměnou. Bude mi ctí, zvěčnit Vaše vzpomínky."

- fotografuje psy v Radimovicích u Všerub a v okolí -

Další